Charter Sp. z o.o. sponsorem KS Pogoń Wiskitki
Do grona sponsorów Naszego Klubu dołączyła firma Charter Sp. z o.o. www.facebook.com/chartergroup
Charter to jedna z największych w Polsce rodzinnych firm transportowo-spedycyjnych z 27-letnim doświadczeniem.
Liczna załoga kierowców i profesjonalistów oraz nowoczesne naczepy typu plandeka i chłodnia, pozwalają bezpiecznie i kompleksowo realizować zlecenia transportowe po całej Unii Europejskiej.
Od 2018 roku działają w nowo wybudowanej, nowoczesnej siedzibie w Wiskitkach, gdzie udostępnili dla klientów i kierowców znaną w okolicy część usługową – Port Wiskitki, ze stacją Avia, OSKP, myjnią i częścią restauracyjną.
Dzięki współpracy z firmą Charter Sp. z o.o. będziemy mogli jeszcze efektywniej propagować piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży, a także stale rozwijać Nasz Klub.